Fluttershy

My Little Pony to seria, która jest znana na całym świecie. Kolorowe kucyki stały się elementem kultury i jest wiele osób, które o dziwo nie są dziećmi kochającymi ich losy. Wierni sympatycy z pewnością pamiętają serial "My Little Pony: Equestria Girls" oraz "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Jedną z postaci była tam Fluttershy. Co jednak, gdyby ona się pojawiła na kolorowance? Na pewno byłoby to duże poruszenie, więc chcąc je wywołać, nie pozostało nam nic innego, jak tylko zapoznać się z naszym tekstem, w którym powiemy sobie więcej o właśnie tej postaci.

Jaka jest historia Fluttershy?

Historia Fluttershy jest bardzo prosta. To jedna z bohaterek filmów z serii "My Little Pony". Charakteryzuje się ją długa sukienka w turkusowym kolorze oraz długie, różowe włosy podobnie jak bohaterki z kolorowanek bratz. Jej losy dzielą się na przed spotkanie Twilight oraz po tym, gdy ją spotkała. W pierwszym okresie była zwykłą uczennicą liceum Canterlot. To, co ją charakteryzowało to przede wszystkim ogromna nieśmiałość. Wiele walczyła z tym, aby ją przemóc w sobie, ale się nie udawało.

Losy każdej postaci bajkowej są takie, że nagle przychodzi przełomowy moment przemiany i nie inaczej było z Fluttershy. Organizowała ona zbiórkę na schronisko dla zwierząt, kiedy to z tajemniczego portalu wyglądającego jak pomnik wyskoczyła korona, która wskoczyła na jej głowę. Później odpiera zarzuty na swój temat i staje się bardziej asertywna.

Czym charakteryzuje się bajka z Fluttershy?

Jednym z ważniejszych wątków Fluttershy jest jej nieśmiałość, co zresztą mówi jej imię. Wydaje się, że jest wiele dziewczynek w szkołach, które mają opory z tym, aby mówić o swoich uczuciach, nie chcą się integrować, a wręcz wolą się chować za innymi. Nie ma niczego złego w tym, że inni brylują, ale trzeba pokazywać asertywność, by nie dać sobie wejść na głowę.

Bajka "My Little Pony" z Fluttershy jako jedną z ważniejszych bohaterek mówi o tym, że zawsze można się przełamać i przychodzi pewien impuls, który dodaje kopa do działania. Jeżeli chodzi o kolorowanki z Fluttershy, to również można je zakupić i będą idealne dla nieśmiałych dziewczynek, które właśnie borykają się z takimi problemami albo już mają to za sobą.

Nawiązanie kolorowanki do kreskówki My Little Pony

Za każdym razem, kiedy osoba będzie rysować kolorowankę Fluttershy należy pamiętać, że nie wolno się poddawać i należy walczyć o swoje. Bajka podkreśla też rolę mentora, ale nie brakuje też oszczerstw, z którymi trzeba sobie radzić. W końcu zawsze w klasie jest ktoś, komu możemy się nie podobać i tak będzie przez całe nasze życie.

"My Little Pony" ,oraz kolorowanki z kucykami Pony często uważane są za infantylną kreskówkę, ale jednak ma ona w sobie wiele przesłania. Zakup kolorowanki może być idealnym prezentem dla fana i sprawić, że dziecko będzie zajęte kolorowaniem. Jest to lepsza opcja od komputera, telefonu czy konsoli, które potrafią sprawić, że dziecko stanie się uzależnione od gier oraz innych rozrywek. Kolorowanki idealnie uspokajają i sprawiają, że dziecko rozwija swoje talenty i przy okazji staje się bardziej asertywną osobą, aczkolwiek każdy może bawić się taką kolorowanką.

Podsumowanie

Nie można zapomnieć, że ważne jest to, aby rodzice dzieciom dawali do ręki tylko te kolorowanki, które są wartościowe i mają ze sobą nieść pewne przesłanie. Tak jest w przypadku Fluttershy, która musiała pokonać swoje lęki. To idealna lekcja życiowa dla tych, którzy są nękani przez innych. Kolorowanki przecież są wartościowym narzędziem do kształcenia pamięci, wyobraźni, ale również i koncentracji. 

Details

Data dodania: 19-10-2022

Kategoria: Zabawki

Oglądano 790 razy

Tagi: Brak

Ładuje się...