LOL Suprise

Czego pragną małe dziewczynki

Mimo, że żyjemy w czasach, w których za wszelką cenę łamane są stereotypy, to dziewczynki wciąż w przeważającej większości będą bawiły się lalkami, a chłopcy – samochodzikami. To jest związane z naturalnymi potrzebami, jakie każdy z nas posiada – dziewczynki z natury są bardziej opiekuńcze, a lalka to bardzo prosta zabawka, którą w bezpieczny sposób można się zaopiekować. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat powstało wiele ciekawych zabawek, które świetnie służą do zabawy i realizowania swoich podstawowych instynktów. Takimi zabawkami są przykładowo klocki Lego, ale i lalki Barbie czy też lalki należące do kolekcji LOL Surprise.

Skąd się wzięły lalki Surprise i dlaczego są tak wyczekiwane na prezenty przez dziewczynki?

Laleczki LOL Surprise zostały zaprojektowane przez jednego z najpopularniejszych producentów zabawek dla dzieci – MGA Entertainment. Po raz pierwszy kolekcję lalek LOL Suprise została wypuszczona przez tego producenta w roku 2016, więc jest to jedna z najnowszych kolekcji, która dość szybko stała się dość kultowa. Laleczki produkowane są zarówno bez, jak i z powodu okazji – ostatnia najnowsza kolekcja miała zostać zaprojektowana w związku z wydarzeniem Światowych Mistrzostw Piłki Nożnej w Katarze w 2022 roku. Postacie produkowane przez tego producenta są dobrze odzwierciedlone i do złudzenia przypominać mogą rzeczywiste postacie. Ale same lalki to nie wszystko, zabawa jest znacznie przyjemniejsza, kiedy bawimy się lalką wraz z dołączonymi do niej rekwizytami. Tak też obecnie na rynku możemy nabyć zestawy laleczek do wspólnej zabawy samej lub z przyjaciółkami, wyposażonymi w odpowiednio dostosowane do kolekcji ubranka. Można doposażyć laleczki w pojazdy, w których można je przewozić. Co rzuca się w oczy to ich ubrania – są najczęściej ubrane zgodnie z ostatnimi krzykami mody. W zasadzie każda lalka posiada nieco większą niż wskazywałaby na to proporcja ciała głowę, ale to w niczym nie przeszkadza w zabawie lub nie zmienia faktu, że lalki te cieszą się taką popularnością, że obecnie praktycznie każda kilkuletnia dziewczynka chciałaby je mieć. Jednak problemem stać się mogą ceny – nie każdy rodzic może pozwolić sobie na taki prezent dla swojego dziecka. Zdecydowanie jest to jednak produkt wart swojej ceny.

Kolorowanka LOL Surprise

Kolorowanie obrazka z ulubioną postacią jest świetnym sposobem na rozwinięcie talentu i wyobraźni. Kolorowanka LOL Surprise może nie jest tym samym, co trzymanie lalki w rękach, ale w pewien sposób zbliża osobę kolorującą obrazek do swojej ulubionej i upragnionej postaci. Szczególnie słodkie i często wybierane obrazki do kolorowania przedstawiają lalkę z bardzo długimi włosami, prawie aż do samej ziemi, ubrane w ciuchy zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki kolorowankom dla dziewczynek oraz z LOL Surprise, Twoje dziecko może pokolorować postacie takie jak Sprints, Merbaby, Super B.B., Unicorn, Hairgoals, ale nie tylko. Każda z tych postaci ma inny charakter i doskonale sprawdza się do kreatywnego pokolorowania. Dzięki kolorowaniu obrazków dowiesz się, która z tych postaci najbardziej podoba się Twojemu dziecku.

Podsumowanie

Kolorowanki dla dzieci a co za tym idzie kolorowanie postaci z kolekcji lalek LOL Surpise pozwala wyzwolić w sobie dodatkowe pokłady kreatywności i poczuć, jakby się było bliżej ulubionej bohaterki – lalki. Takie obrazki z tym motywem zdecydowanie bardziej przypadną do gustu dziewczynkom, ze względu na swój lukierkowo-cukierkowy styl i niesamowite stroje, w jakie wyposażone są lalki zarówno dostępne w sprzedaży, jak i na obrazkach.

Details

Data dodania: 04-12-2020

Oglądano 39954 razy

Ładuje się...