Celestia

Każdy kto oglądał My Little Pony ten wie, że była tam dość pewna charakterystyczna postać jaką jest Celestia. Czy zdarzyło wam się zastanawiać nad tym, co by się stało, gdyby udało się ją umieścić na kolorowankach? Zapewne byłaby to ciekawa koncepcja, która jak najbardziej się ziszcza na naszych oczach. My Little Pony to już prawdziwa legenda bajek, ale też i zabawek, tak więc postanowiliśmy przygotować tekst na temat tego, dlaczego akurat warto po nie sięgać. Zachęcamy do jego lektury!

Historia My Little Pony

Historia My Little Pony jest o wiele dłuższa niż niektórym się wydaje, ponieważ już prawie 40 lat temu marka Hasbro zaprojektowała charakterystyczne, kolorowe kucyki. Właśnie w tym jest ich fenomen, że wyglądają bardzo słodko, dzięki czemu dzieciaki widzące je na wystawie od razu chcą je kupić. Oczywiście, wygląd ich znacznie ewoluuował przez ostatnie lata, często był odświeżany, jednak najważniejsze elementy jak: kolorowe korpusy, długie grzywy i kolorowe nylonowe włosy cały czas pozostają takie same. Przez lata zmieniały się kucyki, ponieważ są one w wielu odmianach. Dostępne są męskie Big Brother Ponies czy też Pony Friends, chociaż Celestia jest jedną z najwazniejszych postaci panujących nad Equestria, z którą kolorowanki też tu znajdziemy.

Motywy My little Pony pojawiające się w kolorowankach

Co ciekawe, motywy te pojawiają się na kolorowankach z kucykami Pony, dzięki czemu już niejedno pokolenie się na nich wychowało. Ciekawe jest to, że powstały nawet bajki My Little Pony tak jak "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Styl animacji jest bardzo charakterystyczny, ponieważ te motywy weszły już na stałe do popkultury, a kolorowanki są tylko tego przedłużeniem.

Czym charakteryzuje się My Little Pony?

My Little Pony charakteryzują się prawdziwą słodyczą, ale niech was to nie zmyli, ponieważ można również wziąć z tej bajki wiele dla siebie. Oczywistym motywem jest walka ze złem, tak więc uczy dzieci tego, że złu należy zawsze mówić "nie" i je odciągać od siebie. Właśnie dzięki temu podejściu można w dziecku wykształcić dobre nawyki, które wykorzysta w przyszłości. Bajki i kolorowanki mają naprawdę pozytywne wartości, które za sobą niosą. Nie można również zapomnieć o opiece, co widać w postaci Celestii, która uczy Twilight Sparkle. Tak więc jest motyw mentora i podopiecznego, a liczy się również współpraca, która będzie przekładać się na kolorowanki.

Nawiązanie kolorowanek do kreskówek My Little Pony

Nawiązanie kolorowanek do kreskówek My Little Pony Kolorując kolejne obrazki na kartach kolorowanek My Little Pony z Celestią w roli głównej, można przypomnieć sobie wszystkie sceny, w których musiała uczyć innych. Kolorowanie takich motywów sprawi, że dziecko samo chętniej będzie służyło innym osobom swoją pomocą i dodatkowo zakorzeni sobie wszystkie pozytywne aspekty. Kreskówki z Celestią w roli głównej są bardziej trafiające do gustu i wyobraźni młodego człowieka, jednak kolorowanki z nią mogą sprawić, że będzie można również wpłynąć na talent plastyczny dziecka i tym samym poruszyć jego wyobraźnię. Już sam fakt przypominania sobie niektórych sytuacji będzie o tym świadczyć. Nie można zapomnieć, że w bajkach Celestia musiała stawać w walce ze złem jak z Discordem, królową podmieńców Chrysalis czy królem Sombrą.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że wybierając odpowiednią kolorowankę dla dziecka, wybierzecie tę z motywami z Celestią. Jest to pozytywna bohaterka, która pokazuje jak powinien zachowywać się mentor względem podopiecznego. Kolorowanie sytuacji z nią związanych pozwoli w dziecku wyrobić pozytywne nawyki oraz wpłynie na to, że będziemy mogli lepiej postępować w przyszłości.

Details

Data dodania: 19-10-2022

Kategoria: Zabawki

Oglądano 1671 razy

Tagi: Brak

Ładuje się...